Rüyada ölünün ağzından su gelmesi

Rüyada ölünün ağzından su gelmesi bilmek istediklerini öğreneceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, dertlerinin günden güne artacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün ağzından su gelmesi gördüyseniz:

  • İşlerinize karışan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada ölünün ağzından su gelmesi dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün ağzından bir şey çıkması iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kötü kişilerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada ölünün ağzından yılan çıkması uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün ağzından kan gelmesi üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün ağzından kan gelmesi asla gururundan ödün vermeyeceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalet eder.

Rüyada ölünün ağzından köpük gelmesi kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, mal ve rızkın çoğalmasına rivayet etmektedir.

Rüyada ağzından kan dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine işaret eder.

Rüyada ağzından taş gelmesi onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan kara

Merhabalar kolay gelsin
Annem yakın zamanda vefat etti ben ise 10 gün sonra rüyamda gördüm
Çimenliğin üstünde yatar şekilde uzanmış namaza hazır pozisyon şeklinde duruyordu baş ucunda yeğenim sol tarafında babam vardı o sıra babam hadi annen gidicek artım dedi sağ tarafına yatırmamız gerektiğini söyledi ben halen şaşırıyorum sağ tarafa yatırdıkları zaman ağzından ve burnundan sıvı akmaya başladı
Ne anlama geliyor rüyam

Birgül

Rüyamda olmuş babamin mezarın üstü çok yesillikti ve bir anda mezarın baş tarafı oynamaya başladı çöktü ve bir anda babam yukarıya doğru çıkmaya başladı ama kefeni bembeyazdı yıllar geçmesine rağmen ve babamin yüzünü gördüm gözlerini açtı ve agzindan su püskürttü ben biraz ürktüm baba ,baba demeye başladım 1 ,2 adım geri geri gittim koktum kilitlendim ve uyandım ne anlama geliyor rüyam