Rüyada ölü kafası kesmek

Rüyada ölü kafası kesmek maddi olarak güç kazanacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine işarettir.

Rüyada ölü kafası kesmek gördüyseniz:

  • Akılcı tartışmalardan sonra herşeyi çözümleyip, eşinizle daha iyi anlaşıp, uyumlu hale girebilirsiniz.

Rüyada at kafası kendisini kötü durumlara sokmayacağına, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada deve kafası sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada at kafası kesmek umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafası bitlenmek uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayı kafası kesmek kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada balık kafası elinin de bolluk ve bereket göreceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada kaz kafası görmek itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada kafası ezilmek sevdiği bazı kişileri kıracağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments