Rüyada ölü birinin kavun vermesi

Rüyada ölü birinin kavun vermesi başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin kavun vermesi gördüyseniz:

  • Yeni tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Rüyada kavun tarlasında kavun yemek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine tabir olunur.

Rüyada ölü birinin kavun vermesi sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada ölen birinin kavun vermesi keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, zahmete düşeceğine yorulur.

Rüyada birinin kavun getirdiğini görmek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kavun kestiğini görmek uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin kavun vermesi yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada birinin kavun getirmesi geniş ve bol rızık elde edeceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin bana kavun vermesi içinden çıkılamaz bir hal alacağına, art niyetli kişilere uyacağına delalet eder.

One thought on “Rüyada ölü birinin kavun vermesi

  1. Annem yaşlı çok hasta bugün rüyasında rahmetli babam anneme 1 büyük bir küçük kavun getirmiş evimize ve gülerek gitmiş yorum alabilirmiyim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.