Rüyada ölü birinin fotoğraf çekmesi

Rüyada ölü birinin fotoğraf çekmesi zorlukların bu sayede aşılacağına, sorunlarının da son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin fotoğraf çekmesi gördüyseniz:

  • Sizin için en kötü durum kararsızlıktırBeklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir.

Rüyada birinin fotoğraf göndermesi yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine inanılır.

Rüyada ölü birinin fotoğraf çekmesi ekmeğinin de artacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada birinin fotoğraf çekmek elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin fotoğraf görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin fotoğraf verdiğini görmek zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine inanılır.

Rüyada ölen birinin elinde fotoğraf görmek günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada birinin gizli fotoğraf çektiğini görmek eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin elinde fotoğraf makinesi görmek büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, ibadetlerini de aksatmayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments