Rüyada ölmüş birinin sana yüzük vermesi

Rüyada ölmüş birinin sana yüzük vermesi kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, gelirinin eksileceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin sana yüzük vermesi gördüyseniz:

  • Hiç şüphesiz yardım etmekten hoşlanan bir yapınız var.

Rüyada ölmüş birinin sana yüzük vermesi sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, mallarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin sana yüzük takması kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, işinden uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin birinin sana yüzük vermesi elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana yüzük hediye etmesi zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin sana yüzük vermesi bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine inanılır.

Rüyada birinin sana yüzük takması evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin sana yüzük vermesi rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana altın yüzük takması kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

3 thoughts on “Rüyada ölmüş birinin sana yüzük vermesi

  1. Selamun aleykum .Ben ruyamda 4 yil önce ölmüs halamı gordüm.Hacdan gelmiş .ziyarete gittim ve bana yüzük bilezik hediye getirmiş. Bende bi sisede guzel koku vardi onu istedim.ama vpk güzel kokuyordu .anlami nedir acaba .hayirla kalın

  2. Merhabalar bende dün gece eşime ve bana alyans aldığını parmaklarimiza taktiğini gördüm ve babannem de büyük altın zincir ucunda da kocaman bir altın bana veriyor o sirada da annem. aliyor ve diyorki şimdi takma bunu bu dursun diyor ne manaya geliyor acaba rica etsem yorumlarmisiniz

  3. Merhaba Ben ruyada eski koçamin olmuş dayi sini gordum bana tabakta bir çift altin kupe ve tek taş yuzuk hadya etti amma Ben kupeyi alamadim yuzuyi aldim parmagima taktim ve cok mutluydum anlami ne acaba

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.