Rüyada ölmüş birinin elini sargılı görmek

Rüyada ölmüş birinin elini sargılı görmek yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, hak yemeyeceğine, geçiminin kolaylaşacağına, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin elini sargılı gördüyseniz:

  • Rekebet ortamları yeteneklerinizi, tecrübenizi veya bilginizi gösterme şansı sunabilir.

Rüyada ölmüş birinin elini sargılı görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına alamet eder.

Rüyada birinin elini sargılı görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, hasta ve üzgün olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin elini sargılı görmek kendisini allah’a yakın hissedeceğine, insanları kıracağına, üzeceğine yorulur.

Rüyada sağ elini sargılı görmek sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi elini sargılı görmek borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın elini sargılı görmek huşu içinde devam edeceğine, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada elini sargılı görmek içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sol elini sargılı görmek aile içinde her şeyin yolunda olacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments