Rüyada ölmüş birinin altını temizlemek

Rüyada ölmüş birinin altını temizlemek çok daha iyi başarılar kazanacağına, sorunların tamamen biteceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin altını temizlemek gördüyseniz:

  • Aşırılıklar sorunlara neden olabilir.

Rüyada ölmüş birinin altını temizlemek haksızlıklara da karşı geleceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin altını değiştirmek iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin altını ıslattığını görmek daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin altını pislemesi gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin ayağının altını öpmek tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babanın ayağının altını öpmek ortak edineceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine inanılır.

Rüyada birinin altını bezlemek ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin altını kirlettiğini görmek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.