Rüyada ölmüş birine saat vermek

Rüyada ölmüş birine saat vermek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birine saat vermek gördüyseniz:

  • Bazı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır.

Rüyada ölmüş birine saat vermek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birine saat almak kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birine saat takmak bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, sıkıntılar son bulacağına delalettir.

Rüyada ölünün birine saat vermesi evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına tabir olunur.

Rüyada birine saat verdiğini görmek eşlerinin kapanacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine saat hediye etmek yardımın alınacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada birine saat vermek ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada birine kol saat almak dostlarını da iyi seçeceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.