Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak

Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak gördüyseniz:

 • Sizi anlayan eski dost, meslektaş veya ortaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin bahçe sulaması hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle bahçe sulamak böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babamın bahçe sulaması kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babayla tokalaşmak mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, huzursuzlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babayla konuşmak insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş babayla ev taşımak özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babayla küsmek vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, yeni bir haneye sahip olacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

4 yorum “Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak

 1. Rüyamda ölmüş babamla kendisinin bahçesinde ceviz dikmek ve ağaçları sulamak neye neye dalalettir,

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız çocuğa, yardıma ve sağlığa işaret eder. Rüya tabirine göre eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına; kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine; sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

  • Mürşid der ki,
   Bu rüya rahatlığa, iyiliğe ve atılan adıma delalettir. Rüya tabirine göre hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına; işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına; atılacak bazı adımlar ve verilecek yerinde kararlar sayesinde bazı kötü durumların tam anlamıyla düzeltileceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.