Rüyada ölmüş babanın elini öptürmemesi

Rüyada ölmüş babanın elini öptürmemesi kariyerinin yükseleceğine, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, büyük bir sorun oluşacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş babanın elini öptürmemesi gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla iyimser ya da gereğinden fazla kötümser düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babanın elini öptürmemesi alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş anne babanın elini öpmek amacına ulaşacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babanın elini öpmek sarılmak işlerinde büyük başarılar kazanacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın elini tutup yürümek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine delalettir.

Rüyada ölmüş babanın elini öpmek diyadinnet ekmeksiz ve aşsız kalacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş babanın elini vermemesi uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş babanın elini öpüp sarılmak onunla bir ömür mutlu olacağına, geçim kaygısı duymayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş kayın babanın elini öpmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada ölmüş babanın elini öptürmemesi

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya maddiyata, telafiye ve bağlılığa delalettir. Rüya alimlerine göre kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine; yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine; yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.