Rüyada ölmüş babamın bahçe sulaması

Rüyada ölmüş babamın bahçe sulaması fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, yarar getireceğine, işlerin iyiye gideceğine inanılır.

Rüyada ölmüş babamın bahçe sulaması gördüyseniz:

  • Boşboğazlık etmeyin.

Rüyada ölmüş babamın bahçe sulaması hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babayla bahçe sulamak rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş biriyle bahçe sulamak sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin bahçe sulaması işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına delalettir.

Rüyada ölmüş babamın cesedini görmek uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babamın bana gülümsemesi kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, isteklerine kulak vereceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babamın dilini görmek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babamın elinin kesilmesi yüksek diploma alacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.