Rüyada ölmüş annemin bana küstüğünü görmek

Rüyada ölmüş annemin bana küstüğünü görmek yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, dara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş annemin bana küstüğünü gördüyseniz:

 • Size çok cazip görünen davetleri kabul etmelisiniz.

Rüyada ölmüş annemin bana küstüğünü görmek tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine inanılır.

Rüyada annemin bana küstüğünü görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölmüş annemin bana altın vermesi sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş annemin bana para vermesi tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş annemin bana bozuk para vermesi çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, mutlu olacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annemin kustuğunu görmek can sıkıntısının sona ereceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annemin bana sarılması özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş annemin bana kızması sevdikleriyle arasının açılacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada ölmüş annemin bana küstüğünü görmek

 1. Merhabalar rüyamda yaklaşık 3ay evvel vefat etmiş annemi gördüm.
  Annem. Rüyamda hiç ölmemiş ti beni ve abilerimi eve çağırmıştı. ben eve geldiğimde abilerim henüz gelmemisti. ve beni görünce, ben gidiyorum dedi küsmüş ve kızmıştı, sonra içimden çalıştığımdan dolayı geç geldim demiştim . Sonra birden bire başka bir yere geçiş yaptik.sanirim rüya içinde rüya mahalle insani annemi kürsiye davet etmiş annemin yaptığı iyi şeylerden bahsediyorlardi. Ve annem konuşmaya başladı annemin o an ne konustugunuda dair bir hatirlamam yok

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız hayata, bolluğa ve olaylara yorulur. Rüya tabirine göre fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine; ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine; endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.