Rüyada ölmüş anne babanın elini öpmek

Rüyada ölmüş anne babanın elini öpmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, büyük adımlar atılacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne babanın elini öpmek gördüyseniz:

  • İşinize yaramayan şeylerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Rüyada ölmüş anne babanın elini öpmek daha kötü günler yaşayacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne ve babanın elini öpmek hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş anne ve babanın evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, kafasındaki sorunları çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne elini öpmek uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, rahatın yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne babanın kızması kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş anne babanın evini görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş anne babanın öldüğünü görmek çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş anne ve babanın kavga etmesi çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.