Rüyada olmayan bebek emzirmek

Rüyada olmayan bebek emzirmek kalp kırıklığı yaşanacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, işlerin başına geçeceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine tabir olunur.

Rüyada olmayan bebek emzirmek gördüyseniz:

  • Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.

Rüyada kolları olmayan bebek sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözü olmayan bebek rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada olmayan bebek emzirmek kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, en doğru şekilde öğreneceğine işaret eder.

Rüyada parmakları olmayan bebek görmek hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına işaret eder.

Rüyada ayakları olmayan bebek görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, makam ve rızık sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacakları olmayan bebek doğurmak olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eli ayağı olmayan bebek görmek karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, keyif ve neşe içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tek bacağı olmayan bebek görmek kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.