Rüyada olmasını istemediğin bir şeyi olduğunu görmek

Rüyada olmasını istemediğin bir şeyi olduğunu görmek işlerinin günden güne bozulacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada olmasını istemediğin bir şeyi olduğunu gördüyseniz:

  • Duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada olmasını istemediğin bir şeyi olduğunu görmek çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine işaret eder.

Rüyada olmasını istemediğin bir şeyin olduğunu görmek yüksek diploma alacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada istemediğin bir şeyi görmek kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına delalet eder.

Rüyada istemediğin bir şeyi yapmak kişisel yeteneklerini geliştireceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada olmasını istediğin bir şeyin olduğunu görmek maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına işaret etmektedir.

Rüyada istemediğin bir şeyin olduğunu görmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına delalettir.

Rüyada istemediğin biriyle evli olduğunu görmek onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deprem olmasını beklemek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments