Rüyada ölen kadını görmek

Rüyada ölen kadını görmek eve kapanıp, kendine döneceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, borçlanıp, hasta olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kadını gördüyseniz:

  • İş yaşamınız, aşk hayatınız ya da evinizle ilgili konu ya da şartlar hakkında bazı pazarlıklar veya uzlaşılması gereken noktalar söz konusu olabilir.

Rüyada ölen kadını görmek işlerinin çok iyi gideceğine, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada ölen kadını hamile görmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına alamet eder.

Rüyada ölen bi kadını görmek yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine işarettir.

Rüyada ölen bir kadini görmek bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, tüm kederinin uçup gideceğine alamet eder.

Rüyada ölen kadını canlı görmek yeni şeyler deneneceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine yorulur.

Rüyada ölen komşu kadını görmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadını taşımak yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, masrafların altında kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadını kesmek maddi açıdan ferahlamaya, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments