Rüyada ölen birinin çamaşırlarını yıkamak

Rüyada ölen birinin çamaşırlarını yıkamak evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, evlat sahibi olacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birinin çamaşırlarını yıkamak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda ilerlemenizi sağlayacak şeylere konsantre olmalısınız.

Rüyada ölen birinin çamaşırlarını yıkamak atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına alamet eder.

Rüyada ölen birinin kirli çamaşırlarını görmek rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, bunun farkına varacağına alamet eder.

Rüyada ölen birinin çamaşırlarını görmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına alamet eder.

Rüyada ölen kişinin çamaşırlarını yıkamak bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, kötü durumlara düşürüleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş birinin çamaşırlarını yıkamak maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen kişinin kirli çamaşırlarını yıkamak aile hayatlarını bozulacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine yorulur.

Rüyada ölü birinin çamaşırlarını yıkamak mutluluktan havalara uçulacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına inanılır.

Rüyada birinin kirli çamaşırlarını görmek iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada ölen birinin çamaşırlarını yıkamak

  1. Rüyada ölen babami gördüm onun kiyafetlerini yikiyodum sonra cekedin cebine baktım islanmasin diye iki tane taşlı yüzük çıktı ikisinide parmagima taktım yüzükler çok güzeldi parlak taşları vardı ne demek merak ettim

    • Mürşid der ki,
      Rüyanız isteklere, uzlaşmaya ve geçime alamet eder. Rüya alimlerine göre yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına; ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine; hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.