Rüyada ölen bir kişinin senden su istemesi

Rüyada ölen bir kişinin senden su istemesi insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına inanılır.

Rüyada ölen bir kişinin senden su istemesi gördüyseniz:

  • Sürekli yarınınızı düşünerek hareket ediyorsunuz.

Rüyada ölen bir kişinin senden su istemesi ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına işaret eder.

Rüyada ölen kişinin senden kaçması ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin senden su istemesi ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin senden yemek istemesi yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin senden birşey istemesi umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine alamet eder.

Rüyada ölen bir kişinin senden birşey istemesi sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden su istemesi eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kişinin senden hoşlanmaması yüksek bir makama geleceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments