Rüyada okuma görmek

Rüyada okuma görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada okuma gördüyseniz:

  • Sizi her türlü onaylayan veya size uymayan yaşam tarzlarına ödün vermenize neden olan kişilere belli bir mesafede durmanızda fayda var.

Rüyada okuma görmek bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine işaret eder.

Rüyada okuma yapmak sıkıntıya düşeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına yorulur.

Rüyada okuma yazma öğrenmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine işarettir.

Rüyada ezan okuma yarışması gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine delalet eder.

Rüyada kuran okuma sesi duymak kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ezbere yasin bi kismini okuma bol muhabbette kalacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada okuma kitabı satın almak hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada amenerrasulü okuma bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments