Rüyada oğlunun sarhoş olduğunu görmek

Rüyada oğlunun sarhoş olduğunu görmek sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, sağlığını da kaybedeceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Rüyada oğlunun sarhoş olduğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya sosyal yaşamınızda diğerleri ya sizin gittiğiniz yoldan gidecekler ya da başka hiçbir seçenekleri olmadığını fark ederek sizin yolunuza dönecekler.

Rüyada oğlunun sarhoş olduğunu görmek yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ev sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın sarhoş olduğunu görmek hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, para kazanmasına da vesile olacağına yorulur.

Rüyada erkek kardeşinin sarhoş olduğunu görmek işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin içki içip sarhoş olduğunu görmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun kel olduğunu görmek eve huzurun ve bereketin geleceğine, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine yorulur.

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada üvey oğlunun öldüğünü görmek kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına inanılır.

Rüyada oğlunun memur olduğunu görmek zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, parasına da para ekleyeceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.