Rüyada oğlunun gözünün kör olduğunu görmek

Rüyada oğlunun gözünün kör olduğunu görmek en doğru şekilde öğreneceğine, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına yorulur.

Rüyada oğlunun gözünün kör olduğunu gördüyseniz:

  • Yaşam sevincinizi paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz hayata nasıl daha da fazla anlam katabileceğinizi anlamanıza yardım edebilir.

Rüyada oğlunun gözünün kör olduğunu görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun bir gözünün kör olduğunu görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Rüyada oğlunun gözünün morardığını görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada iki gözünün kör olduğunu görmek müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine delalettir.

Rüyada sol gözünün kör olduğunu görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, güveninin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözünün mor olduğunu görmek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, kazancın daha da artacağına delalettir.

Rüyada çocuğunun tek gözünün kör olduğunu görmek hayırlı yollara gireceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına işaret eder.

Rüyada gözünün hasta olduğunu görmek sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.