Rüyada oğlunu rüyada görmek

Rüyada oğlunu rüyada görmek mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, lüks içinde olacağına, elinin darlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunu rüyada gördüyseniz:

  • Endişelenmeyi bırakıp, eyleme geçmelisiniz.

Rüyada oğlunu özlemek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada oğlunu kel görmek fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlunu kaybetmesi bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunu gezdirmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunu uyarmak anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine alamet eder.

Rüyada oğlunu öpmek kötü noktalara geleceğine, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunu dövme hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü oğlunu görmek yüklü miktarda para kazanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments