Rüyada nikahının olacağını görmek

Rüyada nikahının olacağını görmek mal ve mülk sahibi olunacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada nikahının olacağını gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda gergin durumlar oluşabilir veya işler iyice karmaşaya dönüşebilir.

Rüyada nikahının olacağını görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine işarettir.

Rüyada nikahının kıyıldığını görmek tartışmalı durumlara düşüleceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına işarettir.

Rüyada nikahının olduğunu görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kalp kırıklığına neden olacağına delalet eder.

Rüyada nikahının kıyıldığını görmek ne demek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada nikahinin kiyilmasi yapılan çalışmaların zarar vereceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına işarettir.

Rüyada kendi nikahının kıyıldığını görmek bütçesinin küçüleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine delalettir.

Rüyada resmi nikahının kıyıldığını görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine alamet eder.

Rüyada birinin nikahının kıyıldığını görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.