Rüyada nergis koklamak

Rüyada nergis koklamak parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine işarettir.

Rüyada nergis koklamak gördüyseniz:

  • Bir sürü gereksiz unsur son dakikada ortaya çıkıp dağılmanıza neden olabilir.

Rüyada nergis görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına delalettir.

Rüyada nergis koklamak ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına inanılır.

Rüyada nergis toplamak sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine yorulur.

Rüyada nergis çiçeği ekmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıktan nergis toplamak kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, iş kaybı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz nergis görmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada birine nergis vermek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada nergis satın almak çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments