Rüyada nazardan korunmak

Rüyada nazardan korunmak sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, adım atarken çok zorlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada nazardan korunmak gördüyseniz:

  • Aniden, hat sanatıyla uğraşmaya başlar ya da Çinceye merak duyarsanız şaşırmayın.

Rüyada nazardan korunmak anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına alamet eder.

Rüyada nazardan bardak kırılması sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada nazardan bayılmak sorunların çalışmaları baltalamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada nazardan kurtulmak sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nazardan cam kırılması hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, hayatınızın neşe dolacağına rivayet eder.

Rüyada nazardan tabak kırılması kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nazardan bahsetmek yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nazardan korkmak ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments