Rüyada namaza yetişmek için abdest almak

Rüyada namaza yetişmek için abdest almak şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına delalettir.

Rüyada namaza yetişmek için abdest almak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz işyerinizde sıkıcı bir tartışma yapabilirsiniz.

Rüyada namaza yetişmek için abdest almak rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada koşarak namaza yetişmek çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine inanılır.

Rüyada namaza son anda yetişmek onu hayallerine kavuşturacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine yetişmek için koşmak maddi gücünün eksileceğine, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada bi yere yetişmek için koşmak güzel ve bereketli işlere gireceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabaya yetişmek için koşmak yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına delalettir.

Rüyada iftara yetişmek için koşmak rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir yere yetişmek için acele etmek hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments