Rüyada namaz kılmaya çabalamak

Rüyada namaz kılmaya çabalamak rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, heveslerin söneceğine delalettir.

Rüyada namaz kılmaya çabalamak gördüyseniz:

  • Sağlam temellere dayanan bir fikrin karlı sonuçları olabilir.

Rüyada namaz kılmaya niyet edip namaz kılmamak alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada namaz kılmaya çalışmak endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına delalet eder.

Rüyada namaz kılmaya çabalamak iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına delalet eder.

Rüyada namaz kılmaya yeltenmek sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada namaz kılmaya durmak herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına tabir olunur.

Rüyada namaz kılmaya niyetlenmek endişelerin ve dertlerin biteceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına delalet eder.

Rüyada sürekli namaz kılmaya çalışmak muradına ereceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada camiye namaz kılmaya gitmek ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali altun

Günaydın değerli hocam.rüyamda mezun olduğum lisede sınıfları gezerken ders çıkışı ses geldi bende istiklal marşı okunacak diye törene katılmak istedim bi baktım ki okulun bahçesinde tüm öğretmen ve öğrenciler cemaat halinde namaz kılıyordu.namaza zor yetiştim hemen secdeye vardım yanılmıyorsam eyer yönümüz kuzeye doğru idi çünkü bildiğim o okulun kuzey kapınsın yanında kıldık ve hava bulutlu idi.