Rüyada musluktan yeşil su akması

Rüyada musluktan yeşil su akması maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, hidayete erip huzuru bulacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada musluktan yeşil su akması gördüyseniz:

  • Kendinizi şımartmanız strese iyi gelebilir.

Rüyada musluktan yeşil su akması uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada musluktan su akması evlat sahibi olunacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına yorulur.

Rüyada musluktan su damlaması bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine delalettir.

Rüyada musluktan su patlaması yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına delalettir.

Rüyada musluktan su içmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada musluktan kirli su akması aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına tabir olunur.

Rüyada musluktan su taştığını görmek bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada musluktan suyun kesilmesi eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments