Rüyada muharrem ayında aşure görmek

Rüyada muharrem ayında aşure görmek allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, strese gireceğine, gergin olacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulur.

Rüyada muharrem ayında aşure gördüyseniz:

  • Geçmiş tecrübelerinizi hatırlamanız imajınıza zarar verebilecek hatalar yapmanızı engelleyebilir.

Rüyada muharrem ayında aşure görmek bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada muharrem ayında olduğunu görmek kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına işaret eder.

Rüyada aşure ayında aşure görmek maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada muharrem ayında oruç tutmak yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada muharrem görmek yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine delalettir.

Rüyada muharrem ismini duymak neşesini hiç kaybetmeyeceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine alamet eder.

Rüyada muharrem ince kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işarettir.

Rüyada muharrem orucu tutmak sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments