Rüyada muhabbet kuşu eğitmek

Rüyada muhabbet kuşu eğitmek çok güzel günler görüleceğine, allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına inanılır.

Rüyada muhabbet kuşu eğitmek gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda ise cinsiyetiniz ne olursa olsun erkeklerle anlaşmazlıklara açıksınız.

Rüyada muhabbet kuşu mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşu vermek hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşu salıvermek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada muhabbet kuşu uçması bolluk ve berekete kavuşacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada muhabbet kuşu kesmek çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, kafasındaki sorunları çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşu konuşturmak sorunların bir bir çözüleceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına delalet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşu seçmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşu beslemek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments