Rüyada motosikletin çalışmaması

Rüyada motosikletin çalışmaması maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına işarettir.

Rüyada motosikletin çalışmaması gördüyseniz:

  • Araştırmadan anlayamazsınız.

Rüyada motosikletin çalışmaması sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada motosikletin parçalanması fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, koltuğunun yükseleceğine delalettir.

Rüyada motosikletin benzini bitmesi arkasından gıybet edeceğine, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine inanılır.

Rüyada motosikletin freninin tutmaması kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada motosikletin bozulduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada motosikletin tekeri patlaması zahmetli durumların sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, kendisini işine vereceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı motosikletin çalındığını görmek kalkınacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada motosikletin bozulması kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına delalettir.

One thought on “Rüyada motosikletin çalışmaması

  1. Rüyamda ölen dedemi gördüm onunla sıkıca sarıldık,memnun kaldı,sonrasında hasta biriyle helâlleştik,helâl ediyorum dedi ama sana dargınım dedi,sonrasında bir mogosiklete bindim ama çalıştıramadım.sonra otobüs varmı diye bakınıyordum,

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.