Rüyada mor tarla görmek

Rüyada mor tarla görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, eline geçen paraları tutamayacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kurtuluşu yakalayacağına inanılır.

Rüyada mor tarla gördüyseniz:

  • Herkes sizi takip edebilir.

Rüyada boş tarla kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine inanılır.

Rüyada tarla yapmak çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarla kavgası çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine delalet eder.

Rüyada tarla bakmak harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına delalettir.

Rüyada mor tarla görmek ortağından ayrılacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına alamet eder.

Rüyada sulu tarla umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına delalettir.

Rüyada tarla sulamak kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, hayat boyu çok sevileceğine alamet eder.

Rüyada tarla gübrelemek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments