Rüyada mor çiçek buketi görmek

Rüyada mor çiçek buketi görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine delalettir.

Rüyada mor çiçek buketi gördüyseniz:

  • Görmezden gelmek veya ertelemek doğru bir yöntem olmayabilir.

Rüyada çiçek buketi görmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçek buketi koklamak sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada mor çiçek buketi görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına rivayet eder.

Rüyada sarı çiçek buketi görmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden çiçek buketi almak rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına delalettir.

Rüyada yapay çiçek buketi görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına yorulur.

Rüyada çiçek buketi girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı çiçek buketi onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.