Rüyada misafir uğurlamak

Rüyada misafir uğurlamak aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, saygınlık göreceğine, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada misafir uğurlamak gördüyseniz:

  • Kazananı olmayacak tartışmalara girmenin kimseye bir faydası olmayacağı için uzak durmakta fayda var.

Rüyada misafir üstüne misafir gelmesi yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve misafir kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada misafir uğurlamak hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, daha çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada hamile misafir üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yüzünün hep güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada misafir geldi işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.

Rüyada eve misafir çağırmak bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına işarettir.

Rüyada misafir öpmek alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına yorulur.

Rüyada sürpriz misafir daima afiyette olacağına, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments