Rüyada mezarlıkta altın aramak

Rüyada mezarlıkta altın aramak zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, satışların düşeceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, üzüntülerinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta altın aramak gördüyseniz:

  • Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz.

Rüyada mezarlıkta altın aramak huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta altın bulmak rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta altın görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya işaret eder.

Rüyada mezarlıkta altın toplamak sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta dolaşmak refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta oynamak bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta ayı görmek yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.