Rüyada mezar taşlamak

Rüyada mezar taşlamak işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşlamak gördüyseniz:

  • Belli bir planınızın veya bazı işlerinizin ortaya çıkan yeni bilgilere ya da gelişmelere göre yenilenmesi gerekebilir.

Rüyada mezar taşı olmayan mezar görmek kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada mezar üstünde mezar görmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezar içinde mezar görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezar üstüne mezar görmek bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada mezar örtmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine delalet eder.

Rüyada mezar duymak yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü mezar görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, işlerinin istediği gibi olacağına delalet eder.

Rüyada mezar taşimak para ve zaman ayıracağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments