Rüyada mezar açılması

Rüyada mezar açılması bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine işarettir.

Rüyada mezar açılması gördüyseniz:

  • Yüksek ses tonuyla konuşan veya belli rollere bürünme peşinde koşan bir kişiden uzak durun.

Rüyada mezar taşı olmayan mezar görmek zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine işaret eder.

Rüyada mezar üstünde mezar görmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada mezar üstüne mezar görmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar içinde mezar görmek yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine inanılır.

Rüyada mezar çıkarmak maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, ters giden durumların düzeleceğine delalet eder.

Rüyada su dolu mezar el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, aşkının da kalıcı olacağına rivayet eder.

Rüyada mezar yanması hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, yanlış kişilere denk geleceğine alamet eder.

Rüyada dik mezar görmek dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, hasta olanın da iyileşeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.