Rüyada mermi ve silah görmek

Rüyada mermi ve silah görmek ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, ister istemez çok üzüleceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mermi ve silah gördüyseniz:

  • Başarı merdivenlerini hızla çıkmanıza yardım edecek kişilerle fikir alışverişinde bulunmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada silah be mermi görmek rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine alamet eder.

Rüyada silah mermi doldurmak alım gücünde yükselme olacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada mermi ve silah görmek hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, talihinin artacağına işaret eder.

Rüyada silah ve mermi görmek ne anlama gelir kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silah ve mermi rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine yorulmaktadır.

Rüyada silah mermi görmek kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah ve mermi görmek ne demek dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada silah ve mermi almak makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, pişman olacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.