Rüyada mermi görmek ihya

Rüyada mermi görmek ihya birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, parasının ve canın güvende olacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine delalettir.

Rüyada mermi görmek ihya gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir kaynak kanalıyla, yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlayacak bir iş söz konusu olabilir.

Rüyada çok mermi görmek işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki mermi görmek onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına yorulur.

Rüyada mermi ve silah görmek etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mermi görmek ihya hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada patlamış mermi görmek akıl vereceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine alamet eder.

Rüyada yerde mermi görmek yönetici makamına oturacağına, işinde de hep başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada avucunda mermi görmek ilim irfan sahibi olacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada paslanmış mermi görmek hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada mermi görmek ihya

  1. Merhaba ben rüyamda abim elinde bir taş tasin içinde mermi ve şarjör vardı bana uzattı ben almadım

    • Mürşid der ki,
      Görülen rüya hayırlara, değerlere ve yola delalettir. Rüya alimlerine göre hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına; eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine; iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.