Rüyada merdivenden inerken kırılması

Rüyada merdivenden inerken kırılması bazı sıkıntılara düşeceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, hayır ve bereketin artmasına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, borçlarının biteceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına rivayet eder.

Rüyada merdivenden inerken kırılması gördüyseniz:

  • Belli bir ilişki, iş birliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir.

Rüyada merdivenden inerken kırılması yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine inanılır.

Rüyada merdivenden inerken korkmak çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, parasının her geçen gün artacağına delalettir.

Rüyada merdivenden inerken ayağın kayması rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine alamet eder.

Rüyada tahta merdivenden inerken düşmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden inerken düşmek sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına delalet etmektedir.

Rüyada merdivenden inerken görmek kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada birini merdivenden inerken görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına delalettir.

Rüyada inerken süt sagmak verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments