Rüyada memur biriyle konuşmak

Rüyada memur biriyle konuşmak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına, ağız tadına kavuşacağına, herkesin takdirini toplayacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına işarettir.

Rüyada memur biriyle konuşmak gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemenizde fayda var.

Rüyada memur biriyle konuşmak bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine inanılır.

Rüyada eve memur gelmesi mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına alamet eder.

Rüyada memur olamamak içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, sırların ortaya çıkmasına yorulur.

Rüyada memur olduğunu tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada memur olarak atanmak mutlu olacağına ve güleceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada memur görmek ihya inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına delalet eder.

Rüyada okulda memur olmak ticarette öne geçeceğine, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada bankacı memur görmek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.