Rüyada melek kanadı takmak

Rüyada melek kanadı takmak ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada melek kanadı takmak gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız.

Rüyada melek kanadı takmak daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada melek kanadı evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz melek kanadı görmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanadı kırık melek görmek aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada melek kanadı görmek yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine işarettir.

Rüyada siyah melek kanadı görmek karanlık kişilerle muhatap olacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde melek kanadı görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada melek kanadı kolye galibiyet kazanacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments