Rüyada mayin patlamasi

Rüyada mayin patlamasi kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, alacaklıların kapısını aşındıracağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mayin patlamasi gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki gelişmeler belli sonuçlara varmayı güçleştirebilir.

Rüyada mayın bulmak doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, işinden ve hayatından geri kalacağına delalettir.

Rüyada mayın toplamak yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mayin patlamasi özgüveninin bitme noktasına geleceğine, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına inanılır.

Rüyada mayın tarlası görmek diyanet çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada mayın patlatmak çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına delalet eder.

Rüyada mayın döşemek insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına işaret eder.

Rüyada mayın tarlasına girmek büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizde mayın görmek problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.