Rüyada mavi yengeç

Rüyada mavi yengeç zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, doğru yatırımlar yapacağına, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi yengeç gördüyseniz:

  • Belli organizasyonlarda ya da yardım faaliyetlerinde yer almanız bir anlaşmaya ya da para getirebilecek fırsatlara neden olabilir.

Rüyada mavi elbise ve mavi ayakkabı giymek güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi yol iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada mavi yüz maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına işarettir.

Rüyada mavi lif örmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına delalettir.

Rüyada mavi koyun kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına delalettir.

Rüyada mavi eve taşınmak yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işarettir.

Rüyada mavi mektup bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada mavi gül görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments