Rüyada mavi kapı ve pencere görmek

Rüyada mavi kapı ve pencere görmek hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, dünya mallarının çoğalacağına, dileklerinin kabul olacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada mavi kapı ve pencere gördüyseniz:

  • Kendinize güvenebilmeniz zordur.

Rüyada mavi kapı ve pencere görmek günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi kapı pencere görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada kapı pencere yaptırmak yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kapı pencere değiştirmek sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine işarettir.

Rüyada kapı pencere kırılması hastalıklarının da şifasını bulacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada kapı pencere yenilemek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına tabir olunur.

Rüyada kapı pencere görmek önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı pencere kırmak bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.