Rüyada mavi gözlü sevgili görmek

Rüyada mavi gözlü sevgili görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, eline para geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü sevgili gördüyseniz:

  • İçgüdülerini kontrol edemeyen veya sezgilerine göre davranan kişiler nedeniyle, belli konulardaki yönünüzü tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada mavi gözlü sevgili görmek mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına delalettir.

Rüyada mavi gözlü biriyle sevgili olmak eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine yorulur.

Rüyada sarı saçlı mavi gözlü sevgili görmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada mavi gözlü erkek sevgili görmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada mavi gözlü erkekle sevgili olmak bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hasret gidereceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü olmayan birini mavi gözlü görmek kızgınlıkların geçeceğine, cesaretini yeninden toplayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments