Rüyada mavi gözlü biriyle sevgili olmak

Rüyada mavi gözlü biriyle sevgili olmak rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Rüyada mavi gözlü biriyle sevgili olmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda bilinçli tercihler yapabilir, ideallerinizi geleceğe dönük şekilde biçimlendirebilirsiniz.

Rüyada mavi gözlü biriyle sevgili olmak kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada mavi gözlü sevgili görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı saçlı mavi gözlü sevgili görmek kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına tabir olunur.

Rüyada kahverengi gözlü birini mavi gözlü görmek üzüntülerin daha da artacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına delalettir.

Rüyada siyah gözlü birini mavi gözlü görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü erkek sevgili görmek ticarette zarar edeceğine, düşmanlarına da dost olacağına işaret eder.

Rüyada mavi gözlü erkekle sevgili olmak onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına delalettir.

Rüyada mavi gözlü biriyle evlenmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.