Rüyada mavi çerçeveli pencere görmek

Rüyada mavi çerçeveli pencere görmek uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, güzel günler için yaşayacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına yorulur.

Rüyada mavi çerçeveli pencere gördüyseniz:

  • Belli konularda hatalar veya eksiklikler oluşabilir.

Rüyada mavi çerçeveli pencere görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil çerçeveli pencere görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada beyaz çerçeveli pencere görmek kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada mavi çerçeveli ayna görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi kapı ve pencere görmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi boyalı pencere görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına delalettir.

Rüyada mavi pencere kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine delalettir.

Rüyada mavi çerçeveli gözlük görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.