Rüyada masa ayağı

Rüyada masa ayağı sağlıklı bir hayat süreceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sevinçten adeta havalara uçacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada masa ayağı gördüyseniz:

  • Geçmişte sizinle benzer olaylar yaşamış kişilerden fikir alabilirsiniz.

Rüyada masa ve masa örtüsü görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Rüyada cam masa almak sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine alamet eder.

Rüyada kirli masa başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, kötü noktalara geleceğine delalettir.

Rüyada masa diyanet dinen sakıncalı bir iş işlediğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına delalet eder.

Rüyada masa sandalye eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada masa lambası düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada masa tabirdot eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına rivayet eder.

Rüyada masa yemek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments