Rüyada mantar koklamak

Rüyada mantar koklamak kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, şansının bahtının açılacağına, dünyasının bir anda değişeceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, getirisinden daha fazla olacağına işarettir.

Rüyada mantar koklamak gördüyseniz:

  • Yapmak istediklerinizin bilincinde, kararlı bir şekilde hareket edeceksiniz.

Rüyada pişmiş mantar iş hayatında maddi zarara uğranacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiğ mantar yemek kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, insanların alım gücünün azalacağına inanılır.

Rüyada mantar hastalığı aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah mantar yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yer mantar görmek aşkının da kalıcı olacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına yorulur.

Rüyada mantar koklamak borçlarını ödeyeceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada çok mantar toplamak sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada mantar kavurmak çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.